0232 502 5861 info@bidermimarlik.com

Hakkımızda

Çağdaş mimari tasarımlar üretmek amacıyla 2017’de yola çıkmış Bider Mimarlık Ltd. Şti. olarak mimarlık ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Tasarım ve çalışmalarında çağdaşlık, estetik yaklaşım ve sürdürülebilirlik vizyonu ile hareket eden  Bider Mimarlık olarak mimaride mutluluk verici çözümler bulmayı amaçlamış bir firmayız.

Bider Mimarlık olarak başta mimari proje, iç mimarlık ve danışmanlık, olmak üzere yaptığımız tüm işlerde insani ve mimari değerlere bağlı kalarak kaliteli ve seçkin projeler üretmeyi kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Günümüz mimarisinde önemli bir yer taşıyan teknik ve ergonomik açıdan fonksiyonellik ve işlevsel yenilikçi mekânlar, proje tasarımlarında en fazla özen gösterilmesi gereken alanların başında gelir. Bu sayede sınırlı alanda maksimum konfor ve fayda elde etmek amaçlanır. Bu tür yenilikçi mekânların tasarımı, planlanması ve yaratımı konusunda Bider Mimarlık bütün tecrübe ve bilgi birikimini ortaya koyarak istenen sonuçları elde etmektedir.

Yapı tasarımları, iç mekan tasarımları, işletmeler için konsept danışmanlığı, cafe ve restaurant iç mimari projelendirme, inşai uygulama hizmetlerimiz ile yaşam ve çalışma alanlarınıza yeni bir soluk, farklı bir bakış açısı katmaktayız. Bider Mimarlık, proje surecinin her aşamasında ürettiği fikirler ile müşterilerinin isteklerine cevap verecek bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir.

Bununla beraber mimarlık ve inşaat sektörü hakkında güncel yönetmeliklerin, sektörel gelişmelerin takibi ve projelerin yasal mevzuata uygunluğu yönünde her türlü denetleme ve danışmanlık hizmetleri tarafımızca yapılmaktadır.

Bider Mimarlık İzmir Mimarlar Odası , İzmir Ticaret Odası ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) üyesidir.

Mimari proje, konsept danışmanlığı, tasarım fikirleri veya konsept tasarımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.